Nick Jr. Ready Steady Dough Pizza Playset

16.00

S’ka stok

SKU: 538314 Kategori: , , , ,

Ready! Steady! Dough! Është koha për t’u bërë kreativ dhe për të organizuar një gosti italiane ose për të përgatitur një pica me Pizza Playset nga Nick Jr. Ready Steady Dough.

Shërbejini miqve dhe familjes ëmbëlsira italiane me pamje të shijshme – një fetë pica ose një pjatë makarona me të gjitha mbushjet. Baza juaj do të jetë kore e hollë apo tigan i thellë? Përdorni gjilpërën për të bërë bazën perfekte. Çfarë do t’i shtoni picës suaj – kërpudha, ullinj apo speca? Aksesorët do t’ju ndihmojnë të krijoni grumbuj spageti ose të përdorni kallëpet dhe prerëset për të shtuar karkaleca, qofte ose speca në kryeveprën tuaj të kuzhinës.

Përdorni tabelën e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar kryeveprat tuaja argëtuese.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Çfarë ka në kuti?

  • 4 x 56 g kuti me plastelinë
  • 1 x 28 g plastelinë shtesë
  • 1x kallëp me bazë pice
  • 1x tabaka për mbushjen e picës
  • 1x pjatë
  • 1 x piper me piston
  • 1x prestar pica
  • 1x server me feta pice
  • 1 x okllai
  • 1x mjet prerës

Specifications

Manufacturer Number

318-13122-BN

Our Product Number

538314

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11