Nick Jr. Ready Steady Dough Super Duper Dough Set

19.99 29.99

S’ka stok

SKU: 555435 Kategori: , , Etiketë:

Ready! Steady! Dough! Mësojini të vegjlit tuaj gjithçka rreth numrave, shkronjave të alfabetit dhe shumë më tepër me mbi 50 pjesë në këtë Set plasteline të gatshme Nick Jr. Super Duper.

Ideal për të vegjlit që ende po mësojnë për botën rreth tyre, ky set plasteline Nick Jr. Super Duper ofron një aktivitet krijues gjatë lojës që fëmijët do ta pëlqejnë.

Me 560 g plastelinë në ngjyra të ndryshme, plus pulla, vegla dhe aksesorë për krijim dhe dekorim, të vegjlit do të kenë gjithçka që u nevojitet për zbuluar krijimet e tyre me plastelinë.

Përdorni tabelën e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar kryeveprat tuaja argëtuese. Krijim i pafund – orë argëtimi ndijor me Nick Jr. Ready Steady Dough.

Çfarë ka në kuti?

  • 10 x 56 g kuti me plastelinë
  • 26 x prerëse në formë shkronjash
  • 10 x prerëse në formë numrash
  • 2x rrëshqitës në formë
  • 1x mjet prerës
  • 1 x okllai
  • 1x prerës me rrota

Karakteristikat e produktit

  • Paketim më i vogël, e njëjta përmbajtje
  • Plastelina është një lodër që nuk duhet ngrënë. Përmban gluten gruri.
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

318-13183-BN

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.