Nickelodeon Bobble It Keyring Buddies

9.00 13.00

Shtrije atë, formoje atë, Bobble It! Lëreni imagjinatën tuaj të ju pushtojë me Bobble It Keyring Buddies.

Krijoni çelësat tuaj të shndritshëm dhe të shkëlqyeshëm ndërsa përdorni 6 ngjyra të gjalla neoni për të bërë dizajnet tuaja unike. Mbuloni format e ndryshme të polistirenit në një shtresë të hollë të Bobble It për të filluar, përpara se të shtoni më shumë ngjyra dhe sy të shkëlqyeshëm për të ndërtuar modelet tuaja të çmendura. Më në fund, futeni çelësin përmes Bobble dhe në formë, më pas lëreni të thahet për 24 orë për të zbuluar krijimin tuaj përfundimtar!

Bobble It thahet me ajër dhe ndihet super i gërvishtur dhe i njomë në duart tuaja – perfekte për lojëra shqisore. Formojeni atë në çdo gjë që dëshironi, më pas lëreni krijimin tuaj të ri të thahet. Ju madje mund të përzieni dhe kombinoni ngjyrat për edhe më shumë argëtim! Nuk krijon asnjë rrëmujë për t’u shqetësuar, kështu që gjithçka që duhet të bëni është të përqendroheni në argëtimin që do të keni.

Kur të keni mbaruar, mund t’i bashkëngjitni modelet tuaja në çelësat, çantën e shpinës dhe çantat tuaja ose të ndani krijimet tuaja të lezetshme dhe shumëngjyrëshe me miqtë dhe familjen tuaj.

Karakteristikat e produktit:

  • Bobble It që thahet me ajër
  • Seti përmban: 6x kuti me Neon Bobble It, 6x unaza çelësash, 12x sy të shkëlqyeshëm dhe 6x forma polistireni (2x yje, 2x zemra, 2x topa)
  • Argëtim pa rrëmujë
  • Enë të rimbyllshme
  • Dimensionet e formës së polistirenit: përafërsisht. 5,7 cm (H) x 6,1 cm (P) x 2,3 cm (D)

 

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child

Manufacturer Number

318-12103-BN

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.