Nickelodeon Paw Patrol Fancy Dress Station Dough Playset

15.00 25.00

Vetëm 1 stok

SKU: 551935 Kategori: , , Etiketë:

Krijoni modele flokësh shumëngjyrëshe për këlyshët e PAW Patrol me Nickelodeon Paw Patrol Fancy Dress Station

Këlyshët duhet të duken më mirë përpara një misioni. Përdorni plastelinën shumëngjyrëshe dhe mjetet për të krijuar disa modele flokësh të çmendura. Vendosni karrigen, ngjitni ngjitësit në tub, mbushni tubin me pak plastelinë dhe silleni për të krijuar flokë të gjatë dhe jashtë kontrollit. Ju mund t’i gërshetoni, të përdredhni, t’i shkurtoni dhe t’i rregulloni flokët tuaj duke përdorur mjete të ndryshme. Pse të mos i shtoni karakterit tuaj një papion me pika, lule të bukura ose një kockë të ndritshme për t’i dhënë edhe më shumë personalitet! Ky set përfshin 4 kuti me plastelinë, 14 aksesorë dhe një fletë ngjitëse.

Përdorni grafikun e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar disa aventura tuaja.

ÇFARË KA NË KUTI?

 • 4 x 84 g kuti me plastelinë
 • 1x karrige
 • 1 x vidë
 • 1x bazë
 • 4 x tuba
 • 4 x këmbë
 • 1x fletë ngjitëse
 • 1 x palë gërshërë
 • 1x krehër
 • 1x mjet prerës

TIPARET E PRODUKTIT

 • Plastelina është një lodër që nuk duhet ngrënë. Përmban gluten gruri.
 • Dimensionet e karriges dhe këmbës: përafërsisht. 17,1 cm (H) x 7,9 cm (P) x 7,4 cm (D)
 • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

320-14105-N

Our Product Number

551935

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11