Nickelodeon Paw Patrol Pawsome Pup Character Dough Set

20.00

Ka stok

Krijoni disa karaktere dhe forma me disa putra me kallëpet, plastelinën dhe aksesorët e këlyshëve në setinNickelodeon PAW Patrol Pawsome.

Formo 8 nga të qenushët tuaj të preferuar nga Adventure Bay në mënyrë që ata të jenë gati për aksion! Ideal për të vegjlit që duan të krijojnë histori dhe të krijojnë skena argëtuese, ky set imagjinativ ofron një aktivitet krijues gjatë lojës që fëmijët do ta pëlqejnë. Chase po niset në një aventurë, Marshall po shuan zjarret dhe Skye është në një mision shpëtimi ajror! Përdorni plastelinën e ndritshëm dhe shumëngjyrëshe për të mbushur kallëpet tuaja dhe për të zbuluar qenin tuaj dhe më pas dekorojeni qenin duke përdorur mjete të ndryshme.

Përdorni grafikun e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar disa aventura tuaja.

ÇFARË KA NË KUTI?

8 x 84 g kuti me plastelinë

8x kallëpe të personazheve Paw Patrol

1x ekstruder

1 x okllai

1x mjet prerës

TIPARET E PRODUKTIT

  • Plastelina është një lodër që nuk duhet ngrënë. Përmban gluten gruri.
  • Dimensionet e rrotullës: përafërsisht. 12 cm (H) x 2,2 cm (P) x 2,2 cm (D)
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

320-14103-N

Our Product Number

551933

Age

3 – 5