Nickelodeon Paw Patrol Ultimate Pup Heroes Dough Playset

29.99

SKU: 556365 Kategori: , ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë seti i lojës Nickelodeon PAW Patrol Ultimate Pup Heroes Playset Dough.

Ky set është grupi i plastelinës Ultimate PAW Patrol! Me 10 ngjyra të ndezura të plastelinës dhe 14 aksesorë, ju do të jeni në gjendje të formoni dhe të bëni shumë krijime të vogla. Seti prej 27 pjesësh është i mrekullueshëm për të bërë të gjitha llojet e formave dhe historive të PAW Patrol. Vendoseni plastelinën në stacionin e formës. Shtyjeni dorezën poshtë dhe shikoni plastelinën të rrjedhë në formën tuaj të dëshiruar, më pas lëvizni rrëshqitësin përgjatë për të bërë forma të ndryshme! Me kallëpet e këlyshëve 3D mund të bëni personazhin tuaj të preferuar ose të shtoni disa kallëpe 2Dx për të bërë disa forma të tjera.

Përdorni grafikun e ngjyrave në pjesën e pasme të paketës për t’ju ndihmuar të përzieni çdo ngjyrë që ju nevojitet për të përfunduar disa aventura tuaja.

Çfarë ka në kuti?

 • 10 x 56 g kuti me plastelinë
 • 3 x 28 g plastelinë shtesë
 • 1x stacion me formë shtrënguese
 • 2x rrëshqitës në formë
 • Kallëpe 3x 3D
 • Kallëpe 6x 2D
 • 1 x okllai
 • 1x mjet prerës

Karakteristikat e produktit

 • Plastelina është një lodër që nuk duhet ngrënë. Përmban gluten gruri.
 • Dimensionet e stacionit në formë shtrënguese: përafërsisht. 8 cm (H) x 15,5 cm (P) x 4,8 cm (D)
 • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

320-14118-N

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.