OH! MY GIF Moving Collectible Toy Mystery Trio Pack – 3 GIF bits (Styles Vary)

10.00

Ka stok

SKU: 547176 Kategori:

A keni një GIF të preferuar në internet? Oh! MY GIF Moving Toy Mystery Trio Pack me 3 pjesë GIF sjell në jetë argëtimin dhe humorin e GIF-ve të njohura në internet. Thjesht aktivizojeni duke shtyrë, tërhequr, kthyer ose përdredhur për të zbuluar lëvizjen e saj të befasishme dhe mesazhin unik. Ka mbi 50 Bit GIF për të mbledhur dhe mbi 5 ekipe të ndryshme duke përfshirë #CURRENTVIBE #BESTIES, #SUPP, #WOW, #GOALS dhe #FAIL.

Shkarkoni aplikacionin GIFs Gone AR dhe skanoni kartën AR nga paketa juaj për të marrë Bit GIF dixhitale në telefonin tuaj! Kjo paketë përfshin 3 figura bit GIF, 3 kartela bit AR GIF, 1 Udhëzues për koleksionistët

Mosha e rekomanduar 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Moose Toys

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

24117

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.