Operation Game

34.99

Ka stok

SKU: 523054 Kategori: ,

Përveshni mëngët, kapni piskatoren dhe shijoni lojën “Operation”

Duart e qëndrueshme dhe nervat prej çeliku janë çelësi për të fituar këtë lojë klasike për fëmijë. Edhe më argëtuese se më parë, ky version i përditësuar ka 11 pjesë “Funatomy” për të kapur. Vetëm sigurohuni që të mos e prekni trupin e pacientit!

Krijuar për një ose më shumë lojtarë, a mund ta shëroni Sam dhe të shmangni zhurmën?

Kjo lojë ka nevojë për 2 bateri x AA (bateritë demo të përfshira) dhe ideale për fëmijët e moshës 4 vjeç e lart.

Specifications

Manufacturer Number

B2176

Our Product Number

523054

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids