Orbeez Deluxe Multipack

15.00

SKU: 562905 Kategori: ,

Shijoni mënyra të pafundme për të luajtur me Orbeez Deluxe Multipack.

Orbeez janë rruazat origjinale të ujit të buta dhe të lëmuara, argëtuese dhe të çuditshme që keni parë në TikTok. Paketa e shumëfishtë e veçorive Orbeez vjen me 2000 pjesë me lëng që ndriqojnë në errësirë, kështu që ju mund të shkoni direkt në argëtim pa pritur që rruazat tuaja të ujit Orbeez të rriten.

E shkëlqyeshme dhe e qetë, fëmijët dhe të rriturit njësoj do ta pëlqejnë përvojën qetësuese shqisore të Orbeez. Hidhini nga tubat, shtypini, shtrydhini, shtypini ose lërini të rrjedhin nëpër duar. Mbushni një pishinë të fryrë me Orbeez, bëni një top stresi, përdorni ato për lojëra edukative, krijoni projekte arti dhe vepra artizanale dhe shumë më tepër.

Orbeez jo toksike janë testuar për sigurinë, duke i bërë ato shtesën e përsosur me ngjyra për lojën krijuese. Orbeez inkurajon lojën e pavarur, është një alternativë për modelimin e kompleteve të argjilës ose slime.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 800 x Shimmer Orbeez, 500 x Glow in the Dark Orbeez dhe 700 x Merble Orbeez
  • Paketuar në një enë plastike me 5 nivele
  • Përjetoni stimulime prekëse të kënaqshme që do të qetësojnë mendjen, do të qetësojnë shqisat dhe do të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike
  • Orbeez janë topa të mëdhenj stresi, lodra qetësuese dhe lodra mësimore
  • Orbeez janë testuar për të përmbushur rregulloret ndërkombëtare të sigurisë së lodrave dhe janë jo toksike dhe të sigurta për lojë
  • Përmasat e përafërta: 28 x 8 x 14 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6064694

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.