Orbeez Glow In The Dark Pack

10.00

SKU: 562698 Kategori: , , ,

[vc_row-thb_full_width=”true”-column_padding=”false”-row_padding=”true”][vc_column-parallax=”content-moving-fade”-animation=”animation-left-to-right”]

“Shijoni mënyra të pafundme për të luajtur me Orbeez Glow In The Dark Pack.

Orbeez janë rruazat origjinale të ujit të buta dhe të lëmuara, argëtuese dhe të çuditshme që keni parë në TikTok. Paketa e veçorive Orbeez Glow in the Dark vjen me 1200 Orbeez me lëng. E shkëlqyeshme përfëmijët dhe të rriturit që njësoj do ta pëlqejnë përvojën qetësuese shqisore të Orbeez.

Hidhini nga tubat, shtypini, shtrydhini, ose lërini të rrjedhin nëpër duar. Mbushni një pishinë të fryrë me Orbeez, bëni një top stresi, përdorni ato për lojëra edukative, krijoni projekte arti dhe vepra artizanale dhe shumë më tepër.

Orbeez nuk janë toksike, janë testuar për sigurinë duke i bërë ato lodrën e përsosur me ngjyra për lojën krijuese. Orbeez inkurajon lojën e pavarur, është një alternativë për modelimin e kompleteve me argjilë ose slime.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1200 Glow In The Dark Orbeez dhe 1 x enë plastike të pastër me një kapak mbyllës
  • Nga shtypja tek renditja dhe shtrydhja, shijoni mënyra të pafundme për të luajtur dhe ndjesi të ndryshme
  • Orbeez janë topa të mëdhenj stresi dhe lodra mësimore
  • Orbeez janë testuar për të përmbushur rregulloret ndërkombëtare të sigurisë së lodrave. Janë të sigurta për lojë dhe nuk janë toksike
  • Përmasat e përafërta: 23 x 6 x 12 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6064716

Our Product Number

546481_mixer

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.