Orbeez Multi-coloured Shimmer Pack

10.00

SKU: 562699 Kategori: , ,

Shijoni mënyra të pafundme për të luajtur me Paketën Shimmer me shumë ngjyra Orbeez.

Orbeez janë rruazat origjinale të ujit të buta dhe të lëmuara, argëtuese dhe të çuditshme që keni parë në TikTok. Paketa e veçorive Orbeez Shimmer vjen me 1300 Orbeez me lëng. Fëmijët dhe të rriturit njësoj do ta pëlqejnë përvojën qetësuese shqisore të Orbeez.

Hidhini nga tubat, shtypini, shtrydhini, ose lërini të rrjedhin nëpër duar. Mbushni një pishinë të fryrë me Orbeez, bëni një top stresi, përdorni ato për lojëra edukative, krijoni projekte arti dhe vepra artizanale dhe shumë më tepër. Përdorni imagjinatën tuaj dhe argëtohuni pafund me Orbeez.

Orbeez janë testuar për sigurinë dhe nuk janë toksike, duke i bërë ato shtesën e përsosur me ngjyra për lojën krijuese. Orbeez inkurajon lojën e pavarur, është një alternativë për modelimin e kompleteve me argjilë ose slime.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1300 Orbeez Shimmering shumëngjyrëshe dhe 1 x enë plastike me një kapak mbyllës
  • Përjetoni stimulime prekëse të kënaqshme që do të qetësojnë mendjen, do të qetësojnë shqisat dhe do të zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike
  • Orbeez janë topa të mëdhenj stresi dhe lodra mësimore
  • Orbeez janë testuar për të përmbushur rregulloret ndërkombëtare të sigurisë së lodrave dhe janë jo toksike dhe të sigurta për lojë
  • Përmasat e përafërta: 23 x 6 x 11.75 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6064717

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.