Original Art By U – Marble Pour Studio

10.00

S’ka stok

SKU: 546648 Kategori:

Bëhuni gati për orë të tëra argëtimi krijues me këtë Marble Pour Stido nga Original Art By U.

Uau! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë një efekt të mahnitshëm mermeri me këtë set emocionues të krijimit. Për të filluar, ata mund të përdorin bojërat dhe pikturat shumëngjyrëshe të përfshira për të krijuar piktura abstrakte fantastike. Gjithçka që duhet është një veprim i vogël i vendosjes së ngjyrës!

Brenda kutisë, fëmijët do të gjejnë gjithçka që u nevojitet për të filluar argëtimin krijues:

  • 6x shishe me ngjyrë
  • 2x kanavacë
  • Këshilla

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3941

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.