Original Art By U – Sketch Artist Studio

12.00

Vetëm 2 stok

SKU: 546650 Kategori:

Ndihmojini artistët e vegjël të bëhen kreativë me këtë Sketch Artist Studio nga linja Original Art By U.

Pavarësisht nëse jeni një skicues i arrirë ose sapo keni filluar, fëmijëve do t’ju pëlqejë të praktikojnë aftësitë e tyre me këtë studio fantastike të artistëve të skicave. Ajo vjen me gjithçka që u nevojitet për të filluar vizatimin, si dhe këshilla për të filluar argëtimin krijues.

Brenda kutisë do të gjeni:

  • 10x lapsa artistësh premium (6x lapsa me ngjyra, 2x lapsa me qymyr dhe 2x shkopinj pastel)
  • 1x gome
  • 1x mprehëse lapsash
  • 1x shkop për përzierje

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3943

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.