Original Squishmallows 7.5″ Soft Toy – Jenna the Purple Boar

15.00

SKU: 565117 Kategori:

Koha e Squish është koha e lojës kur shtoni këtë pelush super të butë në Skuadrën tuaj Squishmallows.

Ky pelush ultra i shtrydhur, me përmasa 7,5 inç është bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe ultra të buta. Shtoni këtë pelush të adhurueshëm në Skuadrën tuaj Squishmallow.

Squishmallows janë perfekte për t’u strukur me të kur pushoni në shtëpi, shikoni një film ose bëni një udhëtim të gjatë me makinë ose aeroplan. Ky pelush autentik Squishmallows është i lehtë për t’u pastruar – lahet me dorë, pastaj thahet në ajër. Këto Squishmallows të dashur dhe të shtrydhur janë lodrat më të buta dhe më të lezetshme prej pelushi përreth. Bashkohuni me Skuadrën!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1 x Squishmallows prej pelushi 7,5 inç
Sillni argëtimin në shtëpi me këtë Squishmallows, të bërë me materiale ultra të buta dhe me cilësi të lartë
Squishmallows vijnë në një sërë personalitetesh, madhësish dhe ngjyrash argëtuese
Kërkoni shtesa të tjera të Squishmallows, duke përfshirë FlipAMallows, HugMees, Mystery Squad dhe Stackables nga Squishmallows
Dimensionet e përafërta: 7,5-inç
E pershtatshme per moshat 3 vjec +

Specifications

Age

3 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.