Out & About Ring Toss Game

8.00

S’ka stok

SKU: 543661 Kategori: , ,

Testoni aftësitë tuaja të gjuajtjes me lojën Ring Toss nga Out & About.

Pavarësisht nëse po planifikoni një festë ditëlindjeje ose po prisni shumë argëtim me mamin dhe babin, kjo lojë Ring Toss është e përkryer për ditët me diell të kaluara në kopsht.

Seti përfshin një bazë plastike të qëndrueshme dhe një sërë unazash shumëngjyrëshe. Është e lehtë për t’u montuar, gjë që e bën atë zgjedhjen perfekte për një lojë argëtuese. Gjithçka që mbetet për të bërë është të provoni aftësitë tuaja të gjuajtjes dhe të synimit për të fituar!

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Addo

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-17135-I

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.