Out & About Wheelbarrow Set

34.99

Ka stok

SKU: 543652 Kategori: , ,

Të vegjëlve do t’ju pëlqejë të luajnë me këtë set lojërash shumëngjyrëshe Out & About Wheelbarrow.

I krijuar posaçërisht për duart e vogla, ky set lojërash, i cili vjen me një karrocë dore dhe aksesorë për kopshtarinë, është mënyra ideale për t’i interesuar fëmijët për bimët, lulet dhe ambientin e jashtëm.

Karroca e kuqe është mjaft e madhe që fëmijët e vegjël (të moshës 2 deri në 5 vjeç) të shtyjnë përpara ndërsa janë në këmbë, ndërkohë që kova dhe ujitësi mund të funksionojnë!

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 2+ vjeç.

Trupi është përafërsisht. 27,5 x 32 x 44 cm

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

322-17126-I

Our Product Number

543652

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.