Out and About 20 Jumbo Coloured Chalks

8.00

Lëreni fëmijën tuaj të bëhet kreativ jashtë ndërsa ngjyros në trotuar ose në kopshtin e pasmë me këta shkumësa me ngjyra.

Me një shumëllojshmëri ngjyrash, këta shkumësa të trashë janë perfekt për duar të vogla.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 20 x shkumësa me ngjyra të ndryshme
Ndihmon në zhvillimin e koordinimit sy-dorë dhe frymëzon kreativitetin
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-17175-I

Our Product Number

560288

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.