Out and About Ankle Skip Ball

8.00

Ka stok

SKU: 554733 Kategori: ,

Ndriçoni kohën tuaj të lojës me topin emocionues “Out and About Ankle Skip Ball”.

Kjo lojë zbavitëse kapërcimi është e shkëlqyeshme për t’u bërë përshtypje miqve dhe familjes tuaj. I përshtatshëm si për ambiente të brendshme ashtu edhe për jashtme, litari dhe topi për kapërcim i lidhur me siguri do të ofrojnë orë të tëra argëtimi me kërcime. Për të filluar, rrëshqisni unazën në kyçin e këmbës, më pas vendoseni topin përpara këmbës tuaj të lirë. Hidheni topin mbrapa dhe hidheni mbi litar me këmbën tuaj të lirë dhe vazhdoni lëvizjen rrethore me këmbën tuaj. Sa mund bëni?

Ky top me aftësi ndriçuese sigurisht që do t’i argëtojë të vegjlit dhe është ideal për zhvillimin fizik, si dhe koordinimin dhe ekuilibrin.

Karakteristikat e produktit:

Ndihmon në zhvillimin e aktivitetit fizik dhe koordinimin dorë-sy

Kërkon bateri 3xAG13 (të përfshira vetëm për qëllime demonstrimi)

Dimensionet e produktit: përafërsisht. 82 cm (L) x 9,5 (L) x 9,5 (D)

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Manufacturer Number

322-17163-I

Our Product Number

554733

Safety Information

Not suitable for children under 36 months