Out and About Bubble Blaster – Pink/Purple (Styles Vary)

6.00

Vetëm 2 stok

SKU: 538389 Kategori: , ,

Krijoni dhjetëra e dhjetëra flluska argëtuese, me këtë aparat për krijim te fluskave – Out and About.

Thjesht ngarkoni përzierjen e flluskave në aparat, më pas tërhiqni këmbëzën dhe shikoni ndërsa flluskat fillojnë të fluturojnë!

Fryni flluska argëtuese rreth kopshtit tuaj dhe vraponi për t’i hedhur ato përpara se të bien në tokë, ose sfidoni miqtë tuaj për të parë se kush mund të shpërthejë më shumë flluska në një minutë – përdorni imagjinatën tuaj dhe shijoni argëtimin në diell me këtë aparat për krijim të flluskave.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: 1x blaster dhe 1x50ml (neto) solucion flluskë
  • Nxit lojën imagjinative dhe zhvillimin fizik
  • Duhen: 3x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Dimensionet e produktit: 16,5 cm (H) x 6 cm (P) x 15 cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

322-12103-CS

Our Product Number

538389

Age

3 – 5, 5 – 8