Out and About Bubble Machine – Pink

9.00

Ka stok

SKU: 538392 Kategori: , ,

Ju mund të argëtoheni me flluska gjatë gjithë verës me makinën “Out and About Bubble Machine”.

Thjesht derdhni solucionin e përfshirë 113 ml në makinë dhe shtypni butonin për të krijuar fluska. Dhjetë shkopinjtë rrethore dhe ovale të flluskave do të fillojnë të rrotullohen dhe ju do të shijoni një rrjedhë të pafund flluskash magjike!

Dizajni rozë i shkëlqyeshëm dhe i ndritshëm i “Out and About Bubble Machine” përfshin një dorezë të lehtë për t’u kapur, në mënyrë që të mund ta merrni me vete argëtimin me flluskë kudo.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: 1x makineri dhe 1x113ml (neto) solucion flluskë
  • Nxit lojën imagjinative dhe zhvillimin fizik
  • Duhen: 3x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Dimensionet e produktit: 18cm (H) x 13.5cm (W) x 8cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

322-12105-CS

Our Product Number

538392

Age

3 – 5, 5 – 8