Out and About Foam Cricket Set (Styles Vary – One Supplied)

5.25 7.00

Ka stok

SKU: 543657 Kategori: , Etiketë:

Përsosni aftësitë tuaja në goditje me setin e kriketave me shkumë Out and About.

Pavarësisht nëse jeni një Ian Botham i ri ose thjesht ju pëlqen të luani sport jashtë, lojtarët e vegjël të kriketit do të kënaqen duke krijuar ndeshjen e tyre me këtë set super të lezetshëm. Ai përmban një dizajn të butë shkumë për lojë të sigurt, si dhe ngjyra të ndezura për ta bërë kohën e lojës më argëtuese.

Ngjyra që merrni mund të ndryshojë, por ka modele portokalli, blu dhe rozë në koleksion. Çdo set vjen me një shkop kriketi dhe një top. Gjithçka që mbetet për të bërë është të ftoni miqtë tuaj në fushën tuaj!

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: 1x shkop dhe 1x top
  • 3 ngjyra – portokalli, e kuqe, blu (ngjyrat ndryshojnë – shiten veçmas)
  • Ndihmon në zhvillimin e aktivitetit fizik dhe koordinimin dorë-sy
  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 61 cm (H)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Product dimensions

approx. 61cm (H)

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

322-17124-I

Our Product Number

543657

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids