Out and About Musical Dinosaur Bubble Blaster

8.00

SKU: 543557 Kategori: , , ,

Bëhuni gati për argëtim të jashtëzakonshëm në kopsht me Musical Dinosaur Bubble Blaster nga Out and About.

Ky Bubble Blaster është i përsosur për adhuruesit e dinosaurëve! Përmban një formë dinosauri të gjelbër të ndezur, me një gojë të hapur dhe dhëmbë të frikshëm. Kur e mbushni mikun tuaj të ri dino me solucionin e përfshirë për flluska, ai madje do të nxjerrë flluska me shkëlqim nga goja e tij!

Argëtimi nuk ndalet me kaq. Dinosaur Bubble Blaster luan gjithashtu muzikë dhe efekte zanore. Pra, ftoni miqtë tuaj dhe bëhuni gati për kohën më epike të lojës ndonjëherë.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: bubble blaster dhe 2x 50ml (neto) tretësirë flluskë
  • Nxit lojën imagjinative dhe zhvillimin fizik
  • Kërkon: 3x bateri AA (nuk përfshihen)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-12110-I

Our Product Number

545461

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.