Out and About Outdoor 4-in-1 Games Set

12.00

S’ka stok

SKU: 543659 Kategori: , ,

3, 2, 1, LUAJ! Ky set lojërash në natyrë 4-në-1 nga Out and About është shumë argëtues.

Kur vijnë rrezet e diellit, ju e dini se është koha për shumë argëtim në kopsht! Ky set lojërash në natyrë ka gjithçka që ju nevojitet për të krijuar ditën tuaj sportive. Pavarësisht nëse planifikoni një festë të madhe ose dëshironi të luani me vëllezërit ose motrat tuaja, ne jemi të sigurt që do të kaloni momente të këndshme.

Seti përfshin 4 lojëra të ndryshme për edhe më shumë argëtim. Testoni aftësitë tuaja balancuese me garën e vezëve dhe lugëve; hop së bashku në garën e thasëve; vraponi në vijën e finishit me një qese fasule në kokë; ose praktikoni aftësitë tuaja të punës në grup me garën me tre këmbë!

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: 4x thasë, 4x thasë me fasule, 4x vezë dhe lugë dhe 2x rripa Velcro
  • Ndihmon në zhvillimin e koordinimit sy-dorë, aftësitë sociale dhe aktivitetin fizik
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

322-17134-I

Our Product Number

543659

Age

3 – 5