Out and About Party Bubble Machine

12.00 16.00

SKU: 565972 Kategori: Etiketë:

Është koha për të festuar kudo me makinën portative Out and About Party Bubble Machine!

Jepni festën gjallë thjesht duke mbushur rezervuarin me zgjidhjen e përfshirë dhe me shtypjen e butonit, shikoni shumë flluska të shkëlqyera që fluturojnë nëpër dhomë për argëtim të vazhdueshëm fantastik! Shijoni mbi 10 minuta drita ndezëse shumëngjyrëshe, duke ndriçuar flluskat ndërsa kërcejnë nëpër dhomë me ju!

Ky do të jetë aksesori i përsosur i festës për të gjitha aventurat tuaja të brendshme dhe të jashtme.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin: 1x makineri dhe solucion flluskë 80 ml
Ndizni makinën flluskë që funksionon me bateri
Jashtë dhe Rreth- Lojë frymëzuese në natyrë
Ndihmon zhvillimin fizik
Kërkon: 4x bateri AA (nuk përfshihen)
Dimensionet e produktit: 19,5 cm (H) x 9 cm (P) x 9 cm (D)
Për moshat 3 vjeç +

Specifications

Our Product Number

565972

Age

3 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.