Out and About Ring Toss Game

10.00

SKU: 560278 Kategori: , ,

Testoni aftësitë tuaja të hedhjes me lojën Ring Toss nga Out and About.

Pavarësisht nëse po planifikoni një festë ditëlindjeje ose po planifikoni argëtim me mamin dhe babin, kjo lojë Ring Toss është e përkryer për ditët me diell në ambient të hapur.

Seti përfshin një bazë plastike të qëndrueshme dhe një sërë unazash shumëngjyrëshe. Është e lehtë për t’u konfiguruar, gjë që e bën atë zgjedhjen perfekte për një lojë argëtuese. Gjithçka që mbetet për të bërë është të provoni aftësitë tuaja të gjuajtjes dhe të synimit për të fituar!

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 2 x këmbë bazë, 5 x kunja dhe 5 x unaza
Ndihmon në zhvillimin e koordinimit sy-dorë
Dimensionet e bazës: përafërsisht. 40 cm (W) x 40 cm (D)
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

322-17139-I

Our Product Number

560278

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.