Out and About Wooden Paddle Bats

8.00

Ka stok

SKU: 549479 Kategori: , , ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të kalojnë kohë jashtë me këto reketa prej druri Out and About.

Qoftë duke luajtur në park, në kopshtin e shtëpisë apo në plazh, këto reketa klasikë me ngjyra janë zgjidhja perfekte për të promovuar argëtimin dhe aventurën. Si fëmijët ashtu edhe të rriturit mund të praktikojnë goditjen e topit të gomës përpara dhe mbrapa pa e hedhur atë në dysheme ose duke provuar një sërë lojërash të ndryshme kopshti.

Të rriturit me siguri do të vlerësojnë që këto lodra kopshti ndihmojnë në zhvillimin fizik të fëmijëve dhe janë argëtuese për të gjithë familjen.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: 2x reketa prej druri dhe 1x top gome
  • Set klasik për lojëra në natyrë
  • Mbështet zhvillimin fizik, aftësitë sociale dhe koordinimin dorë-sy
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

322-17146-I

Our Product Number

549479

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids