Out of the Box Amazing Aqua Drawing Playmat

15.00

SKU: 549614 Kategori: , ,

Shijoni lojëra argëtuese pa rrëmujë me Playmat Aqua Amazing Out of the Box.

Lehtë për t’u përdorur, thjesht shtoni ujë në stilolapsin e ngjyrosjes dhe i vogli juaj mund të ngjyrosë me kënaqësinë pa u shqetësuar për ndonjë rrëmujë shumëngjyrëshe! Ju mund t’i hapni sytë ndaj botës së mahnitshme të numrave dhe shkronjave, ndërsa uji në rrogoz zbulon elementët e fshehur me ngjyra të ndezura.

Sapo uji të thahet, shkronjat dhe numrat zbehen duke i lënë të lirë që të fillojnë argëtimin e tyre të lojës me ujë nga e para – duke ofruar mundësi të pafundme loje.

KARAKTERISTIKAT E PRODUKTIT:

  • Seti përmban: 1x shtresë për lojë me shumë ngjyra dhe 1x stilolaps uji
  • Dimensionet e shtresës: përafërsisht. 49 cm (H) x 73 cm (G) x 0,5 cm (D)
  • Për moshat 2+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

318-17113-B

Our Product Number

549614

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.