“Out to Impress Charms, Beads and Bangles Kit”

14.99

SKU: 556993 Kategori: , , ,

Krijoni bizhuteri unike, rruaza dhe rrathë për të bërë përshtypje.

Ideale për fashionistet e vegjël, shikoni teksa kënaqen duke krijuar shumë rruaza dhe byzylykë duke përdorur shumëllojshmërinë e rruazave shumëngjyrëshe të ofruara.

Kaloni orë të tëra duke krijuar deri në 50 bizhuteri për miqtë dhe familjen – duke përfshirë rruaza alfabeti, byzylykë miqësie, rruaza kristali, byzylykë me lidhëse këpucësh dhe byzylykë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin rruaza disko, rruaza alfabeti të rrumbullakëta dhe katrore, rruaza margaritarësh, rruaza me kreshta, rruaza të lëmuara, rruaza zemre, lule, rruaza me ngjyra, sharme metalike, rruaza metalike me kreshta, lidhëse, ngjitëse me shkëlqim, fije, elastikë, byzylykë, byzylykë vetëngjitëse dhe rrota
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ADDO PLAY LTD

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child

Manufacturer Number

318-19131-B

Our Product Number

547534

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.