Out To Impress Make Your Own Bear Family

19.99 29.99

Ka stok

Tani mund të krijoni familjen tuaj të miqve me gëzof, me Out To Impress Make Your Own Bear Family.

Secili nga tre arinjtë në këtë set ka lesh super të butë, perfekt për para gjumit. Përdorni mbushjen dhe fillin për të mbushur dhe për të sjellë në jetë Daddy Bear, Mummy Bear dhe Baby Bear. Kur të keni mbaruar me mbushjen e arinjve tuaj, mund t’i emërtoni ata dhe të plotësoni certifikatat e tyre të birësimit. Ky set i mrekullueshëm përfshin edhe tre shalle të buta shumëngjyrëshe që arinjtë tuaj të mbajnë ngrohtë.

Krijoni familjen tuaj të arinjve për t’u kujdesur me këtë set artizanati.

 

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përmban: 3x arinj, 3x shalle, 3x bobina me fije, qese me mbushje, gjilpërë dhe 3x certifikata birësimi.
  • Dimensionet e ariut: Babi Ariu përafërsisht 30 cm, Mami Ariu përafërsisht 22cm dhe Ariu bebe përafërsisht 17 cm
  • Ndërsa ne rekomandojmë moshën për këtë lojë, të gjithë mund të eksplorojnë krijimtarinë e tyre pasi krijimtaria nuk ka kufi moshe
  • E përshtatshme për moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

318-19107-B

Our Product Number

551499

Age

5 – 8, 8 – 11