Paw Patrol 15′ Backpack

20.00

Ka stok

SKU: 547283 Kategori: ,

I bëjmë thirrje të gjithë fansave të Paw Patrol, nisuni në shkollë me stil me këtë çantë shpine në stilin amerikan të Paw Patrol.

Kjo çantë shpine me stil është e përkryer për të mbajtur të gjitha gjërat e nevojshme të shkollës.

Me disa nga miqtë tuaj të preferuar Paw Patrol, dy rripa shpatullash të mbushura për rehati shtesë, një ndarje kryesore me zinxhir të sigurt dhe xhep të përshtatshëm përpara me zinxhir

Karakteristikat kryesore:

  • E përkryer për të gjithë fansat e Paw Patrol
  • Rripa shpatullash të mbushura dhe ndarje të siguruara me zinxhir
  • Përmasat e përafërta: H 40cm x L 30cm x D 12cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.