Paw Patrol 7′ Figure & Vehicle – Marshall Fire Engine

19.99

PAW Patrol janë në lëvizje në automjetet e tyre të shpëtimit! Bashkohuni me Marshallin në misionet e mbushura me aksion me kamionin e zjarrëfikësit!

Kur të keni probleme, vendoseni Marshall (figura e përfshirë) në ulësen e shoferit dhe lëvizeni veturën me ndihmën e rrotave të vërteta dhe një shkallë të lëvizshme! Me detaje autentike dhe veçori realiste, qeni i dashur i zjarrit i PAW Patrol dhe kamioni i tij sjellin në jetë gjithë eksitimin e PAW Patrol.

Ndërsa fëmija juaj luan me Marshallin dhe kamionin e tij të zjarrit, imagjinata e fëmijës suaj do të ndizet me misione shpëtimi, punë ekipore dhe guxim.

Bashkohuni me pjesën tjetër të këlyshëve dhe automjetet e tyre të shpëtimit (secila shitet veçmas) dhe ndihmoni për të shpëtuar ditën në Adventure Bay!

Karakteristikat kryesore:

KAMIONI LODËR I ZJARRËFIKËSIT: Me detaje autentike, rrota që lëvizin dhe një shkallë të lëvizshme, ky zjarrfikës është gati për të ndërmarrë misione emocionuese shpëtimi!
FIGURA E MARSHALLIT E KOLEKSIONUESHME: Ky kamion zjarrëfikësi përfshin një figurë të koleksionueshme Marshall. I veshur me uniformën e tij të kuqe, Marshall është gati të shpëtojë ditën!
LOJË KREATIVE: Fëmijët mund të eksplorojnë imagjinatën e tyre ndërsa krijojnë të gjitha llojet e misioneve argëtuese dhe emocionuese të shpëtimit për qenin dhe automjetin e tyre të preferuar!
Kjo lodër është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët e moshës 3+ vjeç.
Përafërsisht. dimensionet: 19 x 10 x 21 cm

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6061798

Our Product Number

448993

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.