Paw Patrol 7′ Figure & Vehicle – Rubble Bulldozer

19.99

PAW Patrol janë në lëvizje me automjetet e tyre të shpëtimit! Bashkohuni me Rubble në misionet e mbushura me aksion me Buldozerin e tij!

Kur të ketë probleme, vendoseni Rubble (figura e përfshirë) në ulësen e shoferit dhe lëvizeni me ndihmë e binarëve! Me detaje autentike dhe veçori realiste, eksperti i dashur i ndërtimit i PAW Patrol dhe automjeti i tij sjellin në jetë gjithë eksitimin e PAW Patrol.

Ndërsa fëmija juaj luan me Rubble dhe Buldozerin e tij, imagjinata e fëmijës suaj do të ndizet me misione shpëtimi plot miqësi, punë ekipore dhe guxim.

Bashkohuni me pjesën tjetër të këlyshëve dhe automjetet e tyre të shpëtimit (secila shitet veçmas) dhe ndihmoni për të shpëtuar ditën në Adventure Bay!

Karakteristikat kryesore:

  • BULDOZER NDËRTIMOR LODËR: Me detaje autentike ky automjet ndërtimi është gati për të ndërmarrë misione emocionuese shpëtimi!
  • FIGURA E RUBBLE E KOLEKSIONUESHME: Ky buldozer përfshin një figurë të koleksionueshme të Rubble. I veshur me uniformën e tij të ndërtimit, Rubble është gati të shpëtojë ditën!
  • LOJË KREATIVE: Fëmijët mund të eksplorojnë imagjinatën e tyre ndërsa krijojnë të gjitha llojet e misioneve argëtuese dhe emocionuese të shpëtimit për qenin dhe automjetin e tyre të preferuar!
  • Rubble’s Buldozer është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët e moshës 3+ vjeç.
  • Përafërsisht dimensionet: 19 x 10 x 21 cm

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6061794

Our Product Number

521124

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.