Paw Patrol 7′ Figure & Vehicle – Skye Helicopter

19.99

PAW Patrol janë në lëvizje në automjetet e tyre të shpëtimit! Bashkohuni me Skye në misionet e mbushura me aksion me helikopterin e saj!

Kur të ketë probleme, vendose Skye (figura e përfshirë) në ulësen e shoferit dhe lëvizni me rrota për tokën dhe një helikë rrotulluese për ajrin! Me detaje autentike dhe veçori realiste, eksperti i dashur i aviacionit i PAW Patrol dhe helikopteri i saj sjellin në jetë gjithë eksitimin e PAW Patrol.

Ndërsa fëmija juaj luan me Skye dhe helikopterin e saj, imagjinata e fëmijës suaj do të ndizet me misione shpëtimi plot miqësi, punë ekipore dhe guxim.

Bashkohuni me pjesën tjetër të këlyshëve dhe automjetet e tyre të shpëtimit (secila shitet veçmas) dhe ndihmoni për të shpëtuar ditën në Adventure Bay!

Karakteristikat kryesore:

  • HELIKOPTERI LODËR: Skye duhet të fluturojë me helikopterin e saj! Me detaje autentike, rrota dhe helikë rrotulluese për ajrin, ky helikopter është gati për të ndërmarrë misione emocionuese shpëtimi!
  • FIGURA E SKYE E KOLEKSIONUESHME: Ky helikopter përfshin një figurë të koleksionueshme Skye. E veshur me uniformën e saj të fluturimit, Skye është gati të shpëtojë ditën!
  • LOJË KREATIVE: Fëmijët mund të eksplorojnë imagjinatën e tyre ndërsa krijojnë të gjitha llojet e misioneve argëtuese dhe emocionuese të shpëtimit për qenin dhe automjetin e tyre të preferuar!
  • Helikopteri i Skye është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët e moshës 3+ vjeç. S
  • Përafërsisht dimensionet: 19 x 10 x 21 cm

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6061800

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.