Paw Patrol Aqua Pups – Coral and Seahorse Figures

15.00

S’ka stok

SKU: 562123 Kategori: , ,

Bëhuni gati për aventurat emocionuese të shpëtimit në det të hapur me Paw Patrol Aqua Pups – Koral dhe Kali i Detit.

Ky set përfshin Koralin, kushërirën e humbur prej kohësh të Skye, me bishtin e saj super të lezetshëm të sirenës dhe shokun e saj të besueshëm të Kalin e detit. Bashkangjisni Koral-in në pendën në shpinën e Kalit të Detit dhe rrotulloni kalin e detit përpara për të aktivizuar lëvizjen e tundjes së kokës së kalit të detit, ndërsa vraponi për të shpëtuar ditën. Me detaje dhe stil autentik të vërtetë për t’u shfaqur, ky set fantastik sjell të gjithë argëtimin nënujor nga shfaqja televizive hit.

Më pas, për misione edhe më emocionuese të frymëzuara nga seritë, mblidhni të gjitha figurat dhe automjetet lodër Pawsome Aqua Pups, së bashku me automjetin e ekipit Whale Patroller (shitet veçmas) për orë të pafundme aventurash të mbushura me aksion.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Figurë Koral dhe 1 x Figura kali deti
  • Lidhni Koralin në shpinën e kalit të saj të detit dhe rrotulloni ato përpara për të aktivizuar lëvizjen e kokës së kalit të saj të detit
  • Krijoni aventurat tuaja emocionuese me të gjithë këlyshët Paw Patrol Aqua (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 19 x 5 x 20 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6066150

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.