Paw Patrol Aqua Pups – Skye and Manta Ray Figures

15.00

SKU: 562121 Kategori: , ,

Bëhuni gati për aventura emocionuese shpëtimi në det të hapur me Paw Patrol Aqua Pups – Skye dhe Manta Ray Figures.

Ky set përfshin Skye të veshur me kostumin e saj rozë Aqua Pups, me detaje të vërteta në shkallë peshku dhe një helmetë super të lezetshme zhytësish. Lidheni Skye në shpinën e saj Manta Ray dhe rrotullojeni përpara për të aktivizuar veprimin e krahut të Mantës. Me detaje dhe stil autentik të vërtetë për t’u shfaqur, ky set fantastik sjell të gjithë argëtimin nënujor nga shfaqja televizive hit.

Më pas, për misione edhe më emocionuese të frymëzuara nga seritë, mblidhni të gjitha figurat dhe automjetet lodër Pawsome Aqua Pups, së bashku me automjetin e ekipit Whale Patroller (shitet veçmas) për orë të pafundme aventurash të mbushura me aksion.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Figurë Skye dhe 1 x Figurë Manta Ray
  • Lidheni Skye në shpinën e saj Manta Ray dhe rrotullojeni përpara për të aktivizuar veprimin e krahut të Mantës
  • Krijoni aventurat tuaja emocionuese me të gjithë këlyshët Paw Patrol Aqua (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 19 x 5 x 20 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6066148

Our Product Number

525062_GVG54

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.