Paw Patrol: Big Truck Pups – Hero Pup Rubble Figure

19.99

SKU: 557974 Kategori: , ,

Bashkohuni me Rubble në misionet emocionuese të shpëtimit dhe rijetoni momentet tuaja të preferuara me këtë Paw Patrol: Big Truck Pups Hero Pup Rubble Figure.

Me detaje realiste dhe me një mik për të shpëtuar, disa aksesorë me temë shpëtimi dhe një kapëse fantastike që mund të ngjitet në çantën e shpinës së qenushit, Paw Patrol është I gatshëm për ndihmë! Kur të shfaqen telashe, hapni aksesorin e shpëtimit për t’u përgatitur për aksion. Kur është koha për një shpëtim emocionues, shtypni distinktivin në gjoksin e qenit për ta aktivizuar dhe për të ndihmuar në shpëtimin e ditës. Pasi të shpëtoni ditën, pretendoni të shikoni veprimin në Pod-in e Komandës Mobile, i cili funksionon si një enë mbajtëse për lodrat tuaja kur jeni në lëvizje.

Karakteristikat e produktit:

PAW Patrol Big Truck Pup përmbanë lodra kafshësh për të shpëtuar, aksesorë dhe një kapak kontrolli me një ekran pretendues që dyfishohet si një mbajtës lodrash për lojëra në lëvizje.

Përfshin 1 figurë qenush, 1 dron me kapëse, 1 kafshë, 1 aksesor shpëtimi, 1 kontejnerë për podin e komandës

Përmasat e përafërta: 19 x 6 x 20 cm

E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6065253

Our Product Number

557974

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.