Paw Patrol Chase Charged Up Transforming Vehicle Set

29.99

S’ka stok

SKU: 562102 Kategori: , ,

Mighty Chase është në mision me automjetin e tij transformues.

Ky mjet transformues luksoz Paw Patrol është i mbushur me veçori si detajet e ndriçimit të tejdukshëm, efektet zanore, një lëshues predhash dhe rrjetë shpëtimi, dhe madje mund të ngasë në modalitetin e automjetit ose të rri pezull! Vendosni figurën ekskluzive të koleksionit Charged Up Chase (e përfshirë) në automjet dhe nisuni në misionet tuaja të shpëtimit.

Kujdesuni për Adventure Bay duke e shtyrë automjetin me dorë – kur është koha për shpëtim, shtypni butonin sipër për të parë transformimin emocionues. Automjeti ngrihet lart, rrotat tërhiqen dhe zbulohen; dritat dhe tingujt janë aktivizuar; dhe lëshuesi i predhës del nga prapa ulëses së shoferit! Në modalitetin e fluturimit, rrotat e bëjnë kaq të lehtë lëvizjen në çdo drejtim.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 automjet transformues të ngarkuar, 1 figurë ekskluzive Chase, 3 predha, 1 udhëzues
  • Veçoritë përfshijnë detaje të ndriçimit të tejdukshëm, efektet zanore, modalitetin e mjetit ose fluturimit, lëshuesin e predhave dhe rrjetën e shpëtimit
  • Shtoni të gjithë këlyshët Charged Up dhe automjetet e tyre luksoze (shiten veçmas) në koleksionin tuaj Paw Patrol
  • Përmasat e përafërta: 30 cm x 14 cm x 41 cm
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AA (të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6055603

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.