Paw Patrol Digital Watch – Pink and Purple

6.00

Ka stok

SKU: 528604 Kategori: ,

Jini në kohë për çdo mision shpëtimi me këtë orë dixhitale Paw Patrol.

Ekrani i tij i pastër LCD është i lehtë për t’u lexuar dhe ka butona të aksesueshëm për vendosjen e një alarmi ose ndryshimin e orës. Paw Patroller do ta pëlqejë dizajnin shumëngjyrësh!

Një dhuratë e shkëlqyer për moshën 3+ vjeç.

Bateria e përfshirë.

Specifications

Manufacturer

Euro Swan

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

PW16269

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.