Paw Patrol Dino Recue Deluxe Vehicle and Mystery Dinosaur – Rocky

25.00

Ka stok

SKU: 548139 Kategori: , ,

Imagjinoni aventura të mahnitshme prehistorike me setin Rocky Deluxe Vehicle and Mystery Dinosaur nga linja Paw Patrol Dino Rescue.

Rocky është gati të trajtojë çdo terren me automjetin e tij të veçantë luksoz. Me rrota të trasha dhe kthetra pune, ai mund të shpejtojë rrugën e tij nëpër xhungël në një mision shpëtimi dinozaurësh top-sekret.

Argëtimi nuk ndalet këtu, megjithatë! Brenda kutisë, do të gjeni gjithashtu 1 mini-figurë misterioze dinosauri. Nxirrni vezën për të zbuluar shokun tuaj të ri super-cool dino. Cilin do të merrni?

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

6059525

Our Product Number

548139

Age

3 – 5, 5 – 8