Paw Patrol Dino Rescue Deluxe Vehicle and Mystery Dino – Skye

25.00

S’ka stok

SKU: 548137 Kategori: , ,

Bëhuni gati për ngritje me automjetin Skye Deluxe dhe Dinozaurin Mystery nga Paw Patrol Dino Rescue.

Skye është piloti më i mirë ndonjëherë, dhe tani ajo ka një avion të ri super të lezetshëm për të fluturuar në qiell! Fluturoni mbi xhungël për të shpëtuar një vezë misterioze dinosauri dhe shikoni teksa zbulon një mik të mahnitshëm parahistorik!

Ky set përfshin 1 veturë luksoze, 1 figurë Skye dhe 1 vezë misterioze Dinozauri. Stilet ndryshojnë për mini-figurën tuaj surprizë të dinosaurëve.

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Manufacturer Number

6059520

Our Product Number

548137

Age

3 – 5, 5 – 8