Paw Patrol Lunch Box

12.00

Ka stok

SKU: 546681 Kategori: ,

Bëni një piknik në Adventure Bay me këtë set shumëngjyrësh Lunch Box nga Paw Patrol.

Kur është koha për të marrë një pushim nga puna në Adventure Bay, kjo kuti drake është e preferuara juaj! Është printuar me fotografi të të gjithë miqve tuaj të preferuar të Paw Patrol, si dhe disa dizajne super të lezetshme të librave komik.

Kjo kuti është e përkryer për të ruajtur sanduiçet dhe ushqimet tuaja. Përfshihet gjithashtu një shishe pije e përshtatshme.

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

546681

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.