Paw Patrol Magnetic Scribbler

9.99

S’ka stok

SKU: 558492 Kategori: ,

Fëmijët do të kenë orë të tëra argëtimi të pastër dhe krijues me këtë Scribbler Magnetic Paw Patrol!

Karakteristikat e produktit:

  • Vizatoni personazhet tuaja të preferuara të Paw Patrol në tabelën e vizatimit magnetik.
  • Përdorni pullat me formë për të krijuar forma dhe modele
  • Fshijeni dhe filloni përsëri për argëtim të pafund.
  • Përmasat e përafërta: 38 x 17 x 2 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HUNTER PRICE

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

15112

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.