Paw Patrol Rescue Knights Marshall’s Deluxe Vehicle

25.00

SKU: 555977 Kategori: , ,

Bashkohuni me Marshall për misione emocionuese me automjetin e tij të shpëtimit.

Automjeti i Marshall përmban detaje dhe stil të frymëzuar nga dragoi dhe një transformim emocionues i mjetit të shpëtimit. I pajisur me armaturën e tij të Kalorësve të Shpëtimit, Marshall është gati të shpëtojë ditën në Barkingburg. Kur një mik dragoi është në telashe, vendose Marshall në vendin e tij dhe fluturo për të shpëtuar.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 automjet luksoz, 1 figurë, 2 predha
  • Automjeti i Marshall përmban grafika dhe detaje autentike të dragoit.
  • Nuk nevojiten bateri, kështu që ju mund të hidheni në aksion menjëherë.
  • I veshur me armaturën e tij të kuqe të Kalorësit të Shpëtimit, Marshall është gati për shpëtime emocionuese me temë mesjetare
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6063585

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.