Paw Patrol Rescue Knights Skye’s Deluxe Vehicle

25.00

S’ka stok

SKU: 555978 Kategori: ,

Bashkohuni me Skye për misione emocionuese me automjetin e saj luksoz Paw Patrol Rescue Knights Skye’s.

Automjeti i Skye përmban detaje dhe stil të frymëzuar nga dragoi dhe një transformim emocionues i mjetit të shpëtimit. E pajisur me armaturën e saj të Kalorësve të Shpëtimit, Skye është gati të shpëtojë ditën në Barkingburg. Kur një mik dragoi është në telashe, vendose Skye në vendin e saj dhe fluturo për të shpëtuar.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 automjet luksoz, 1 figurë, 2 predha
  • Automjeti i Skyes përmban grafika dhe detaje autentike të dragoit. Nuk nevojiten bateri, kështu që ju mund të hidheni në aksion menjëherë.
  • E veshur me armaturën e saj rozë “Rescue Knights”, Skye është gati për shpëtime emocionuese me temë mesjetare
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6063586

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.