Paw Patrol Rescue Knights Zuma’s Deluxe Vehicle

25.00

S’ka stok

SKU: 555981 Kategori: ,

Bashkohuni me Zuma-n për misione emocionuese me automjetin e tij luksoz të Shpëtimit Paw Patrol Knights Zuma’s.

Automjeti i Zuma përmban detaje dhe stil të frymëzuar nga dragoi dhe një transformim emocionues i mjetit të shpëtimit. I pajisur me armaturën e tij të Kalorësve të Shpëtimit, Zuma është gati të shpëtojë ditën në Barkingburg. Kur një mik i dragoit është në telashe, vendose Zuma në vendin e tij dhe fluturo për të shpëtuar.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 automjet luksoz, 1 figurë, 2 predha
  • Automjeti i Zuma përmban grafika dhe detaje autentike të dragoit.
  • Nuk nevojiten bateri, kështu që ju mund të hidheni në veprim menjëherë nga kutia.
  • I veshur me parzmoren e tij portokalli “Rescue Knights”, Zuma është gati për shpëtime emocionuese me temë mesjetare
  • E pershtatshme per moshen 3+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6063589

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.