Paw Patrol: The Movie – Marshall’s Transforming City Firetruck Set

99.99

Vetëm 2 stok

SKU: 552681 Kategori: , ,

Fëmijët mund të krijojnë shumë aventura emocionuese me këtë automjet Marshall Deluxe nga Gama Paw Patrol: The Movie.

Është koha për një shpëtim të qytetit të aventurës! Ky mjet edhe më i madh Marshall Deluxe me siguri do të kënaqë fansin tuaj të vogël Paw Patrol. Me drita, tinguj dhe shumë veçori ndërvepruese, atyre do t’u pëlqejë të krijojnë historitë e tyre të mbushura me aksion me këtë set.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin një shkallë shpëtimi të zgjatur dhe rrotulluese, lëshues masiv të topave të ujit, drita ndezëse dhe tinguj realistë
  • 2x predha të përfshira
  • 1x figurë Marshall e përfshirë
  • Hapësirë në bord për 2 këlyshë (figurat shtesë shiten veçmas)
  • E përkryer për të luajtur tregime të Paw Patrol
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Batteries Required

3 x LR44 (included)

Manufacturer

Spinmaster

Manufacturer Number

6060444

Our Product Number

552681

Safety Information

Not suitable for children under 36 months