Paw Patrol: The Movie – The Adventure City Lookout Board Game

15.00

S’ka stok

SKU: 553649 Kategori: , ,

Kërcënohet festimi spektakolar i shefit Humdinger për hapjen e Adventure Bay, dhe detyra për të shpëtuar qytetin i takon qenushëve nga Paw Patrol!

Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma e Skye po kërkojnë në Adventure Bay për shenjat e misionit tuaj. Çdo lojtar ka 4 shenja unike të caktuara për misionin e tyre. Udhetoni nëpër qytetin Adventure, ktheni shenjat për të gjetur ato që ju nevojiten.

Por kujdes! Gjeni një qen të braktisur, dhe ai do të dërgohet në shkollën e bindjes. Nëse mund të gjeni 4 shenjat e misionit tuaj para se të dërgohen të gjithë 6 qentë e braktisur në shkollën e bindjes, do të shpëtoni qytetin Adventure dhe do të fitoni lojën. Asnjë qytet nuk është shumë i madh, asnjë qenë nuk është shumë i vogël për t’i shpëtuar të gjithë ata!

  • Bazuar në filmin e Paw Patrol: Shpëto qytetin Adventure duke gjetur dhe plotësuar misionin e qenit tuaj dhe duke shpëtuar qentë e braktisur nga shkolla e bindjes.
  • EKSPLORO QYTETIN ADVENTURE: Bëhu lojtari i parë që gjen 4 Shenja Veprimi të fshehura nëpër qytet, para se shkolla e bindjes të mbushet me qenë të braktisur, dhe ti fitosh.
  • LOJË E LEHTË PËR TË LUAJTUR PËR FËMIJËT: Rregulla të thjeshta, nuk kërkohet të lexoni për të luajtur.
  • LOJË E LEHTË PËR LOJË E BRENDSHME PËR FËMIJËT:  Një lojë e shkëlqyer bordi për argëtim pa ekran; Nga 2 deri në 6 lojtarë, fëmijë të moshës 4 vjeç e lart, deri te të rritur dhe të gjitha moshat në mes, do të keni një kohë të shkëlqyeshme.
    Dimensione të përafërta: 30 x 28 x 28cm.

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

553649

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.