Paw Patrol – Tin Of Books

12.99

S’ka stok

SKU: 553331 Kategori: ,

Ky set përmban katër libra me personazhet Paw Patrol – ngjyrosje, vizatime, aktivitete me stickers dhe një libër me tregime.

Vjen me 4 fletë me stickers Paw Patrol për të përfunduar aktivitetet dhe për lojë të lirë!

Karakteristikat kryesore:

  • 4 libra unikë në 1 kuti
  • Kompleti perfekt për një adhurues të Paw Patrol
  • Përfshin një fletë me stickers për t’u përdorur brenda dhe jashtë
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Centum Books

Manufacturer Number

TLE03491

Our Product Number

553331

Age

3 – 5, 5 – 8