Paw Patrol Total Team Rescues: Chase’s Team Police Cruiser Vehicle with 6 Pup Figures

49.99

S’ka stok

SKU: 557996 Kategori: , ,

Bëhuni gati për një shpëtim total të ekipit me veturën e policisë së Chase! Ky automjet i ekipit përfshin të gjashtë këlyshët e Patrol PAW, të veshur me uniforma policie për një lojë të plotë shpëtimi!

Me vend për të gjashtë këlyshët në automjet, ngarkojini ata dhe vraponi për të shpëtuar kur të ketë probleme. Chase’s Team Police Cruiser vjen i pajisur me gjithçka që ju nevojitet për të shpëtuar ditën: ngrini ndarjen e shoferit dhe jini në vëzhgim; zgjerojë pengesën për të kontrolluar trafikun; ngrini derën e pasme me vend për një qenush brenda; dhe nxirrni çikrikun e punës për të lëvizur objektet dhe për të shpëtuar qytetarët e Adventure Bay!

Me të gjashtë këlyshët që punojnë së bashku si ekip, ata janë gati për çdo gjë! Duke shfaqur detaje realiste, Chase’s Team Police Cruiser sjell në jetë të gjithë eksitimin dhe veprimin e shfaqjes së suksesshme televizive.

Karakteristikat e produktit:

  • Chase’s Team Police Cruiser përfshin të 6 këlyshët PAW Patrol, të veshur me uniformat e tyre të policisë. Me vend për çdo qenush në kryqëzor, ngarkoni të vegjlit në pjesën e sipërme dhe anësore të automjetit dhe vraponi për të shpëtuar!
  • Fëmijët mund të eksplorojnë imagjinatën e tyre ndërsa krijojnë të gjitha llojet e aventurave argëtuese dhe emocionuese të shpëtimit të ekipit për të gjithë ekipin PAW Patrol dhe sjellin në jetë veprimin e shfaqjes televizive të suksesshme!
  • Chase’s Team Police Cruiser bën një dhuratë të shkëlqyer për adhuruesin e fundit të PAW Patrol.
  • Përfshin: 6 figura të patrullës PAW, 1 automjet kryqëzor të policisë së ekipit të Chase
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6052956

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.