Paw Patrol: Ultimate Rescue Vehicle With Pup – Marshall

25.00

S’ka stok

SKU: 553914 Kategori: ,

Nisuni për shpëtim me kamionin e zjarrëfiksit Ultimate Rescue të Marshall.

Ngarkoni qenushët tuaj të preferuar dhe nisuni për të shpëtuar ditën në Adventure Bay. Marshall’s Ultimate Rescue Fire Truck vjen i pajisur me gjithçka që ju nevojitet për një mision të mbushur me aksione Ultimate Rescue. Shtyjeni veturën me rrota, hapni kabinën e përparme dhe ngrini dhe ulni shkallët për të shpëtuar qytetarët e Adventure Bay. Për misione vërtet të guximshme, me miqtë e tij në krah, Marshall është gati për çdo gjë!

Me detaje realiste, kjo makinë sjell të gjithë aksionin e shfaqjes televizive të suksesshme.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Figurë Marshall, 1 x Kamion Zjarrfikës Ultimate Rescue
  • Ngarko deri në 2 nga këlyshët tuaj të preferuar Ultimate Rescue
  • Marshall’s Ultimate Rescue Fire Truck lidhet me çdo Mini Automjet Ultimate Rescue
  • Mblidhni të gjithë këlyshët dhe automjetet Paw Patrol Ultimate Rescue (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6053367

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.